Rozmiar

Jeśli będziesz potrzebowała porady brafitterki, która pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego modelu straplessa - ZADZWOŃ !

Telefon

Joanna Adamczyk
+48 607 626 556

Wieloletnia brafitterka, właścicielka salonu DOBRY ROZMIAR Strefa Dużego Biustu oraz sklepu internetowego XXL-lingerie.com

Wonderbra_wymiar

Jak się wymierzyć ?!

   Właściwie dobrany biustonosz to klucz do pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia. Bielizna to jedna z najlepszych przyjaciółek kobiet ! Poświęć zatem chwilę na to, aby dobrze się wymierzyć – i móc – w konsekwencji – cieszyć się swoim wymarzonym i dobrze dopasowanym STRAPLESSem od Wonderbra. 

   Obwód pod biustem mierzymy w taki sposób, aby miarka krawiecka ściśle przylegała do ciała bezpośrednio pod biustem. Należy zwrócić uwagę na to, aby centymetr leżał równo z przodu, jak i z tyłu ciała. Pomiar wykonujemy na nagie ciało, najlepiej na wydechu. Obwód biustu jest wielokrotnością cyfry „5”, dlatego otrzymany wynik zaokrąglamy, np. 87 cm daje nam 85 cm, 93 – 90, 89 – 85, 63 – 60 itd.

   Obwód w biuście mierzymy w najszerszym miejscu piersi, czyli przez środek brodawek. Pomiar należy wykonać stojąc prosto, na nagie ciało lub w miękkim biustonoszu. W przypadku pań z opadającym biustem zaleca się mierzenie obwodu w biuście mając na sobie miękki biustonosz i delikatnie pochylając się do przodu. Pomiaru nie wykonujemy na wydechu, nie ściskamy również mocno miarki, jak w przypadku mierzenia obwodu pod biustem. Otrzymany wynik pozwoli nam określić wielkość miseczki, którą odczytamy z tabeli rozmiarowej.

Wonderbra-Tabela-Rozmiarowa

XXL-lingerie.com

   Zobacz aktualne stany, dostępnych „od ręki”  modeli straplessów, biustonoszy dla Kobiet Plus Size oraz Pań z Dużym Biustem. W ofercie również stroje kąpielowe, taśmy do biustu Booby Tape, biustonosze sportowe oraz gorsety.